Witamy w Magazyn Szachista
 » Strona Główna // » Baza partii / » FORUM / » Kombinacje / » Nauka Gry / » Zadania / » Prenumerata / Kontakt
  Magazyn Szachista
pod patronatem FIDE
Magazyn Szachista - Wrzesień 2014
Wrzesień 2014
  Menu
» Strona główna » Prenumerata » Numery archiwalne » Ciekawe strony (linki) » Pliki (download) » Galeria * » TOP 10 » Twoje konto » Wyślij artykuł » Wyślij link » Wyślij plik
  Kto jest Online
Aktualnie jest 77 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
  Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA - wyniki

Turnieje polskie :: Wysłano dnia 20-04-2004 o godz. 21:42:38 przez AF

17 kwietnia 2004 zakończyła się Liga Szkół Podstawowych 2003/2004.

W czasie roku szkolnego rozegrano 7 turniejów 
(3 w Czechowicach-Dziedzicach oraz po 1 w Bystrej, 
Górkach Wielkich, Strumieniu i Skoczowie), 
z których 6 najlepszych wyników liczono do końcowej klasyfikacji.

Wyniki:

Szkoły podstawowe:

klasyfikacja drużynowa (14 szkół):
1.	SP	 	Górki Wielkie	126,5 pkt.
2.	SP	1	Skoczów	125,0 pkt.
3. 	SP 	2 	Czechowice-Dziedzice	102,0 pkt.
4.	SP	1	Cieszyn	101,0 pkt.
5.	SP		Strumień	57,5 pkt.
6. 	SP 	8 	Czechowice-Dziedzice	49,5 pkt.

klasyfikacja indywidualna-chłopcy klasy IV-VI (22 zawodników):
1.	Jakub Dudys	SP		Górki Wielkie	44,5 pkt.
2.	Stanisław Sidzina	SP		Górki Wielkie	31,5 pkt.
3.	Tomasz Kokoszka	SP	8	Czechowice-Dz.	31,0 pkt.
4.	Szymon Staroń	SP	4	Cieszyn	29,0 pkt.
5.	Dariusz Węglorz	SP	1	Skoczów	28,5 pkt.
6.	Janusz Gańczarczyk	SP		Górki Wielkie	25,5 pkt.
	Konrad Wadas	SP		Górki Wielkie	25,5 pkt.

klasyfikacja indywidualna-chłopcy klasy I-III (18 zawodników):
1.	Michał Cieślar	SP	1	Cieszyn	39,0 pkt.
2.	Kacper Polok	SP	2	Czechowice-Dz.	35,0 pkt.
3.	Maciej Mroziak	SP	1	Skoczów	33,5 pkt.
4.	Jan Wresiło	SP		Górki Wielkie	29,0 pkt.
5.	Robert Wantulok	SP		Górki Wielkie	22,0 pkt.
6.	Tomasz Holeksa	SP		Górki Wielkie	21,5 pkt.

klasyfikacja indywidualna-dziewczęta klasy IV-VI (12 zawodniczek):
1.	Monika Cieślar	SP	1	Cieszyn	37,0 pkt.
2.	Angelika Nowak	SP	1	Skoczów	30,0 pkt.
3.	Karolina Klimonda	SP		Strumień	28,0 pkt.
4.	Karolina Dargas	SP	2	Czechowice-Dz.	27,5 pkt.
5.	Marta Szymura	SP	1	Skoczów	27,0 pkt.
6.	Elżbieta Motyka	SP	7	Bielsko-Biała	20,0 pkt.

klasyfikacja indywidualna-dziewczęta klasy I-III (3 zawodniczki):
1.	Oliwia Grzybek	SP		Pruchna	22,5 pkt.
2.	Kinga Wilczek	SP	2	Czechowice-Dz.	19,5 pkt.
3.	Marta Wadas	SP		Górki Wielkie	18,0 pkt.

Gimnazja:
klasyfikacja drużynowa (12 szkół):
1.	GIM 1	Czechowice-Dziedzice	104,5 pkt.
2. 	GIM	 1	Cieszyn	100,0 pkt.
3. 	GIM		Górki Wielkie	88,0 pkt.
4.	GIM	 	Strumień	76,0 pkt.
5.	GIM 2	Czechowice-Dziedzice	53,5 pkt.
6.	GIM 1	Skoczów	45,5 pkt.

klasyfikacja indywidualna-chłopcy (61 zawodników):
1.	Michał Paździora	GIM 1	Czechowice-Dz.	43,5 pkt.
2.	Rafał Polok	GIM 1	Czechowice-Dz.	37,0 pkt.
	Marcin Urbański	GIM 1	Cieszyn	37,0 pkt.
4.	Łukasz Foltyn	GIM 1	Cieszyn	36,0 pkt.
5.	Jan Marini	GIM 2	Cieszyn	31,5 pkt.
6.	Cyprian Gepfert	GIM		Górki Wielkie	33,0 pkt.

klasyfikacja indywidualna-dziewczęta (13 zawodniczek):
1.	Dominika Pietrzyk	GIM 1	Skoczów	27,5 pkt.
2.	Magdalena Holeksa	GIM		Górki Wielkie	27,5 pkt.
3.	Aleksandra Urbańska	GIM 1	Cieszyn	27,5 pkt.
4.	Monika Wilczek	GIM 1	Czechowice-Dz.	23,0 pkt.
5.	Kinga Kieczka	GIM 1	Czechowice-Dz.	21,0 pkt.
6.	Gabriela Klimosz	GIM		Strumień	19,0 pkt.

sędzia główny Jacek Matlak
sędzia klasy międzynarodowej


Pokrewne linki
» Więcej o Turnieje polskie
» Napisane przez AF

Najczęściej czytany artykuł o Turnieje polskie:
OFICJALNA LISTA FIDE – 1 I 2004 – POLACY (2)

Oceny artykułu
Wynik głosowania: (5) | Głosów: 1
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:
Wyśmienity | Bardzo dobry | Dobry | Przyzwoity | Zły   

Opcje
Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku |  Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

Pokrewne tematy

Turnieje polskie